Parcahane.com Hakkımızda Nasıl Üye Olurum ÜYE OL ŞİFREMİ UNUTTUM

Hakkımızda

Parçahane.com profesyonel müşterilerin ihtiyaç duyduğu tüm araç grubu orijinal yedek parçalarına anında ulaşarak kolayca sipariş verebilmesini sağlayan web tabanlı B2B hizmet sunan yedek parça satınalma portalıdır. Ayrıca sistem, ücretsiz online katalog vasıtasıyla orijinal parça numarasına ulaşma konusunda kullanıcılarına kolaylıklar sağlamaktadır.

33 Marka ve 30 milyonun üzerinde orijinal yedek parçaya anında ulaşımı sağlayan parcahane.com aynı zamanda tüm araç markalarının yedek parça güncel satış fiyatlarınıda tüm üyelerinin hizmetine sunmaktadır. Sistemde sürekli olarak belirli ürün gruplarında yapılan kampanyalar sayesinde uygun fiyatlar ile satınalma yaparken, profesyonel ekibiyle doğru siparişlerin kısa sürede sizlere ulaşmasınıda kendisine hedef olarak belirlemiştir.

Parcahane.com’un da bünyesinde yer aldığı Soylu Grup, 1961 yılına dayanan otomotiv sektörü geçmişi, uzun yıllara dayalı bilgi ve tecrübesi ile güncel gelişmelere, teknolojiye uyum sağlayan, devamlılığını sürdürdüğü büyüme oranları ile de sektörün önde gelen güvenilir kuruluşları arasında yer almaktadır.

Soylu Grup bünyesinde yer alan, profesyonel orijinal yedek parça alıcılarının buluştuğu parcahane.com, USTA Servis Organizasyonu, Türkiye’de öncü kurumsal şirketlere yedek parça satışı yapan Affiks Otomotiv, profesyonel lastik alıcılarının ve satıcılarının buluştuğu TyresInStock online lastik satış platformu gibi her birisi alanında başarılı şirketleri ve platformları ile tüm Türkiye’ye hizmet sunmaktadır.

USTA Servis Organizasyonu teknolojiyi aktif kullanan, profesyonel servis anlayışı ile oluşturulmuş, Türkiye genelinde 35 farklı il ve 35 servis noktası ile hizmet sunmaktadır. Çözüm sunduğu iş ortakları ise Global ve Ulusal Kurumsal Şirketler, Sigorta ve Operasyonel Filo Kiralama Şirketleri ve Rent A Car firmalarından oluşmaktadır.

TyresInStock, profesyonel alıcıların ve satıcıların buluştuğu B2B online lastik platformudur. 30 milyondan fazla lastik stoğuyla talep ettiğiniz farklı ebat, tip, marka da ki birçok lastiği kısa sürede tedarik edebilirsiniz.

Affiks Otomotiv Türkiye genelinde faaliyet gösteren birçok kurumsal firmaya orijinal ve logosuz orijinal yedek parça satışı, tedarik hizmet organizasyonu sunmaktadır. Bu bağlamda çalışmış olduğu şirketler sektörün öncü firmalarıdır.

Soylu Grup hizmet sağladığı tüm alanlarda başarıyı kendisine ilke edinmiş ve edindiği tecrübesini iş ortaklarına sunmayı da kendisine hedef olarak belirlemiştir.


Copyright © 2016, Tüm Hakları Saklıdır