Parcahane.com Hakkımızda Nasıl Üye Olurum ÜYE OL ŞİFREMİ UNUTTUM
'

  PARÇAM NEREDE?

Ücretsiz ÜYELİK,
Ücretsiz Katalog Desteği,
Limitlere takılmadan ÜCRETSİZ Kargo’nun adresi Parçahane.com’a hoşgeldiniz! Vakit kaybetmeden üye olmak için lütfen tıklayınız!
Parçahane.com’dan alacağınız her ürünün hangi kargo şirketine, ne zaman teslim edildiği ve ürünlerin nerede olduğunu öğrenmek artık çok kolay!
Sigorta Şirketi’nden Tedarik Yedek Parça bekliyor iseniz aşağıdaki sekmeleri takip ederek ilgili tedarik bilgilerine ulaşabilir ve kargonuzun konumunu öğrenebilirsiniz!

Parçahane.com Kargo Takip İçin;
www.parcahane.com adresimizden kullanıcı adı ve kodunuzu girerek login olunuz! Siparişlerinize ait kargo bilgileri ve gönderi konumunu öğrenmek için üst alan da yer alan “Siparişlerim” sekmesini tıklayınız!

İlgili siparişinize ait gönderi takibinizi “Kargo Takip” kolonunda yer alan ve yine ilgili siparişinize denk gelen satırda “Parçam Nerede?” linkini tıklayarak tüm detayları ile inceleyebilirsiniz!


Sigorta Şirketi Tedarik Yedek Parça Kargo Takip İçin;

www.parcahane.com adresine üye değil iseniz yapmanız gereken ilgili Sigorta Şirketi’nin dosya numarası ile aşağıdaki örneklerde görüldüğü üzere ilgili anlaşmalı kargo şirketi web sayfasından üzerinden direkt öğrenebileceksiniz!

Örnek:   İlgili Sigorta Şirketi Dosya Numarası 2017 K 10356/1 için ≈ 2017103561, 0000012853461/4 için ≈ 00000128534614, 
14723843-0/2 için ≈ 1472384302  numaralarını ilgili kargo şirketi ekranlarına girerek kargonuzun bilgileri ile kargonuzun konumunu öğrenebilirsiniz!

Lütfen dosya numaranız ile www.araskargo.com.tr / www.ups.com.tr ziyaret ediniz!Açılan ekran sağ altta yer alan “Lütfen Şirket Seçiniz” menüsünden “parcahane.com” firmasını seçiniz! Yukarıda belirtildiği üzere hazırladığınız “Sigorta Şirketi Dosya Numarası” bir başka deyimle yeni “Takip Numaranızı” ilgili sarı alana girerek “Enter” tuşuna basınız!Açılan ekran sol üst alanda yer alan “Yurtiçi” sekmesi içerisine yukarıda belirtildiği üzere hazırladığınız “Sigorta Şirketi Dosya Numarası” bir başka deyimle yeni “Takip Numaranızı” ilgili alana girerek “Enter” tuşuna basınız!

İlgili tedarik yedek parçalarınızın bilgileri ve konumunu artık görebilirsiniz!


Copyright © 2016, Tüm Hakları Saklıdır.